Skip to content

Usługi transportowe – Żagań, Zgorzelec, Bolesławiec, Droga A4 i A18

Oferujemy usługi transportowe. Nasze usługi świadczymy całodobowo, by w razie nagłej potrzeby lub niestandardowych zleceń być w stanie pomóc. Dostosowujemy się do potrzeb klienta wyceniając indywidualnie każde zlecenie. Napisz nam jakiej usługi potrzebujesz, a postaramy się wycenić transport tak szybko jak to możliwe!

Całodobowy numer telefonu:

514-101-917

Oferujemy transport:

Samochodów osobowych

Busów i samochodów ciężarowych

Maszyn i innych do wagi 3t

Opinie o naszych usługach

Polecam tą firmę. Auto czyste przede wszystkim sprawne! Pozdrawiam

- Rusin C

Fachowa obsluga autko czyste kierowca uprzejmy

- Nikola B

Szybki dojazd i fachowa robota a przede wszystkim dobra cena polecam

- Kamil M

Usługi transportowe Koral Cars

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, kiedy potrzebujesz profesjonalnego transportu pojazdu. Zdajemy sobie sprawę, że zepsuty samochód, bus czy ciężarówka to dla kierowcy duży kłopot, dlatego przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia najszybciej jak to możliwe.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zarówno podczas załadunku pojazdu na lawetę, jak i w czasie transportu. Dostarczymy pojazd pod wskazany przez Ciebie adres.

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia, zapewniając indywidualne podejście do każdego klienta. Służymy pomocą i doradztwem w zakresie transportu samochodów osobowych, busów i samochodów ciężarowych, jak i maszyn budowlanych i rolniczych.

Zakres oferowanych usług

W ofercie naszej firmy znajdziesz kompleksowe usługi transportowe. Nasze usługi świadczymy całodobowo – możesz zwrócić się do nas po pomoc o każdej porze dnia i nocy. Przyjeżdżamy w razie nagłej potrzeby i realizujemy niestandardowe zlecenia.

Zdajemy sobie sprawę, że przewóz aut to zazwyczaj nieplanowany wydatek, przez co przy wyborze usługodawcy niebagatelne znaczenie odgrywa cena. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta, wyceniając indywidualnie każde zlecenie i oferując niskie ceny.

Skontaktuj się z nami i powiedz, jaka usługa transportowa jest Ci potrzebna, a my przygotujemy dla Ciebie kosztorys.

Specjalizujemy się w:

  • transporcie samochodów osobowych,
  • transporcie samochodów ciężarowych,
  • transporcie maszyn rolniczych,
  • transporcie maszyn budowlanych.

Transport samochodów osobowych

Zlecenia transportowe takie jak przewóz samochodów osobowych to nasza codzienność. Niesiemy pomoc tym, którym przytrafiła się stłuczka, a ich samochód nie nadaje się do dalszej jazdy. Specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym.

Transport busów i samochodów ciężarowych

W zakresie naszych usług leży transport busów osobowych, jak również wszelkiego rodzaju samochodów ciężarowych przeznaczonych do lądowego przewozu załadunków. Ratujemy z opresji kierowców, którym pojazd odmówił posłuszeństwa na trasie, a jego naprawa na miejscu jest niemożliwa.

Transport maszyn

Nasza firma zajmuje się transportem maszyn stosowanych w rolnictwie. Przewieziemy pod wskazany adres zarówno ciągnik, jak i kombajn. Przetransportujemy też maszyny budowlane takie jak ładowarki czy koparki. Przewóz maszyn to nasza specjalność.

Jak do nas dojechać?

Siedziba firmy Koral Cars znajduje się w miejscowości Węgliniec w województwie lubuskim. Nasze usługi świadczymy:

  • w obrębie całego województwa lubuskiego
  • wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 296 – głównie autostrada A4 i A18
  • Żagań
  • Zgorzelec
  • Bolesławiec

Skontaktuj się z nami i przedstaw, jakiej usługi potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę najszybciej jak to możliwe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Nasze pozostałe usługi

Pomoc drogowa 24h/7

Wynajem pojazdów specjalistycznych

– Wynajem autolawet
– Wynajem busów dostawczych
– Długoterminowo i krótkoterminowo

Wynajem samochodów osobowych

Text content

Galeria

Kontakt

POMOC DROGOWA wypożyczalnia samochód i autolawet

Poproś o wycenę